پیام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در پی ابتلای نماینده محترم ولی فقیه در استان به بیماری منحوس کرونا

۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۲۳:۱۷ کد : ۱۲۹۹۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۴۵

بسم الله الرحمن الرحیم

با نهایت تأثر با خبر شدیم حضرت آیت الله عاملی امام جمعه محبوب و نماینده محترم ولی فقیه در استان اردبیل به ویروس منحوس کورونا مبتلی و تحت مداوای قرارگرفتند.

و چنانچه دفتر معظم له خبر دادند با عنایات و الطاف خداوندی و دعا ها و توسلات مومنین ، امروز با رفع خطر در آستانه ترخیص از بیمارستان ، برای طی دوران نقاهت به منزل انتقال خواهند یافتند.

اینجانب با تشکر فراوان از کادر درمان استان به ویژه پرسنل خدوم و تلاشگر بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل، بهبود و سلامتی کامل ایشان را از بارگاه خداوند منان مسئلت می نماییم و از محضر هموطنان عزیز به ویژه مردم مومن و متدین استان اردبیل تقاضا می نمایم برای شفای عاجل و بهبودی کامل همه مبتلایان به ویروس منحوس کرونا مخصوصا حضرت ایشان دعا نمایند.

ان شاءالله با استمداد از خداوند منان و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت( علیهم السلام) و دعای خیر هموطنان گرامی و امت آگاه و قدرشناس، به زودی با بهبودی کامل ایشان از انفاس قدسی ، لطافت روحی، قاطعیت و صراحت در گفتار ایشان بهره مند شویم.

 حمید واحدی زاده

مسئول نهاد رهبری دانشگاه


( ۱ )