19 مرکز جامع سلامت شهری در اردبیل راه اندازی می شود

تا پایان امسال 19 مرکز جامع سلامت شهری در استان اردبیل تکمیل و راه اندازی می شود.

۱۹ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۸ کد : ۱۳۰ اخبار اصلی اخبار
تعداد بازدید:۱۱۴۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید و خیران حوزه سلامت تا پایان امسال 19 مرکز جامع سلامت شهری در استان اردبیل تکمیل و راه اندازی می شود.
تا پایان امسال 19 مرکز جامع سلامت شهری در استان اردبیل تکمیل و راه اندازی می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید و خیران حوزه سلامت تا پایان امسال ۱۹ مرکز جامع سلامت شهری در استان اردبیل تکمیل و راه اندازی می شود.

دکتر فرهاد پورفرضی صبح امروز در مراسم کلنگ‌زنی مرکز جامع سلامت شهید جدی اردبیل گفت: یکی از اولویت‌های وزارت بهداشت و درمان توسعه مراکز بهداشتی است که در این زمینه در استان اردبیل برنامه‌ریزی شده که تا پایان سال سعی می کنیم ۱۹ مرکز جامع سلامت در اردبیل به بهره‌برداری برسانیم.

وی با اشاره به اینکه وزارت بهداشت اعتبارات بسیار خوبی را برای توسعه مراکز بهداشتی در مناطق محروم و حاشیه شهر اختصاص داده است، افزود: در این زمینه مرکز خدمات سلامت جامع شهید جدی اردبیل کلنگ‌زنی شد و با راه‌اندازی این پروژه گام بزرگی در خدمات‌رسانی بهداشتی و درمانی در منطقه اتفاق می‌افتد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل بیان کرد: مرکز خدمات جامع سلامت شهید جدی اردبیل در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع وبا زیر بنای ۷۰۰ متر مربع احداث می‌شود که خیران حوزه سلامت نیز در این امر اهتمام ویژه‌ای دارند.

دکتر پورفرضی با اشاره به اینکه بعد از اجرای طرح تحول سلامت ۹۰ درصد مردم از خدمات‌رسانی بهداشتی و درمانی در استان اردبیل رضایت همه‌جانبه‌ای داشته‌اند، ‌ گفت: این رضایتمندی براساس نظر سنجی های کشوری ۲۵ درصد از میانگین کشوری بالاتر اعلام شده است که حاکی از اقدامات ارزنده در توسعه خدمات درمانی در استان است.