دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان از سردار جانباز حاج ناصر دستاری

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۰ کد : ۱۳۱۱ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۱۲۱۵
دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان از سردار جانباز حاج ناصر دستاری

رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و حجت الاسلام معاضدی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان از سردار جانباز حاج ناصر دستاری قطع نخاع جنگ تحمیلی دیدار کردند.
در این دیدار سردار جانباز دستاری ضمن بازگو نمودن برخی از خاطرات جبهه و جنگ، عشق خود به امام راحل و رهبر معظم انقلاب را توصیف و گفت: یقیناً ایثارگران اگر ببینند خطری نظام و انقلاب را تهدید میکند مجدداً عاشقانه و مردانه تا پای جان از آرمانهای انقلاب دفاع خواهند نمود و نخواهند گذاشت خدشه ای بر پیکره نظام وارد شود.
دکتر اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن تجلیل از مقام شامخ جانباز گرانقدر انقلاب حاج ناصر دستاری گفت: ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و جانبازان و ایثارگران دلاوری است که با بذل جان خود، امنیت را برای کشور ما به ارمغان آوردند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: تکریم جانبازان، تکریم ارزش ها، خوبی ها و ایثارگری ها است و نظام اسلامی ما در سایه این تفکر و فرهنگ ناب به بار نشسته و به عنوان الگوی حکومت مردم سالار دینی به جهانیان معرفی شده است.
وی افزود: جانبازان جنگ تحمیلی از ذخیره های با ارزش و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و ارج نهادن به خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان و تکریم ارزش های والایی که این عزیزان در نظام جمهوری اسلامی برای آنها جانفشانی کرده اند، وظیفه همه ماست و احترام به این بزرگواران، زنده نگه داشتن ارزش های ایثار، صبر و وفاداری به اسلام و انقلاب اسلامی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن تقدیم لوح سپاس به سردار جانباز ناصر دستاری از فداکاری های همسر گرانقدر این جانباز تجلیل کرد.

آخرین ویرایش۳۰ فروردین ۱۳۹۶