پیام دعوت ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جهت حضور در انتخابات

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۸ کد : ۱۴۲۹ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۹۱۳
پیام دعوت ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از قاطبه کارکنان، اساتید، اعضاء هیئت علمی و دانشجویان جهت حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و شوراهای اسلامی میزان رای ملت است امام خمینی (ره) رای مردم حق الناس است (مقام معظم رهبری)
پیام دعوت ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جهت حضور در انتخابات

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وب دا: 

عظمت و آوازه ایران اسلامی همواره در برابر جهانیان بخصوص استکبار جهانی و ایادی سر سپرده آن مبرهن و هویداست. عزت و سربلندی ایران سر افراز، مرهون توجهات پروردگار عالمیان و هدایت بنیانگذار و معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و حرکت جوشان و سیل آسای مردم انقلابی و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بوده و هست.

اینک یکی دیگر از حساسترین مقاطع تاریخی این مرز و بوم با حضور و حماسه مردم ولایی و انقلابی ایران در روز جمعه رقم خواهد خورد و باز شکوه بی بدیل ملت سربلند و آگاه ایران به منصه ظهور گذاشته خواهد شد. و بار دیگر میثاق و پیمان ملت آزاده ایران بزرگ با رهبری فرزانه خود حضرت آیت ا.. امام خامنه ای سکاندار کشتی نجات انقلاب اسلامی و آمارنهای شهدا و اسلام ناب محمدی در پای صندوق های رای بسته می شود.

فرمایشات مقام معظم رهبری همواره روشنگر راه بوده و در بخشی از سخنان گهربار معظم له در خصوص انتخابات که می فرماید (حضور در انتخابات اقتدار، ابهت و مصونیت کشور است) توجه به امر رهبری همچون حصن حصینی است که کشور را در برابر ناملایمات و تهدیدات دشمن مصون می دارد.

لذا بر عموم نخبگان و فرهیختگان تکلیف اعتقادی، شرعی و ملی است که با حضوری پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی وظیفه خطیر خود را به اثبات برساند.

علیهذا از قاطبه دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعم از کارکنان خدوم، پزشکان و کادر درمانی زحمتکش، اساتید و اعضاء هیئت علمی فرهیخته و تمامی عزیزانی که در جای جای استان در حوزه سلامت و مجموعه دانشگاه صادقانه و دلسوزانه به مردم خدمت می نمایند دعوت می نمایم با حضور پرشور و قاطع در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ روز تعیین سرنوشت دوباره خود، اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی ایران را همگام با مردم همیشه در صحنه استان به نمایش بگذاریم.

 

دکتر قدرت اخوان اکبری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و

خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل