حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جشنواره عمران سلامت کشور

۲۰ تیر ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۰ کد : ۱۶۱۱ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۸۲۷
جشنواره عمران سلامت کشور با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و مقام عالی وزارت و مجموعه دست اندرکاران وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و روسای دانشگاههای سراسر کشور در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد.
حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جشنواره عمران سلامت کشور

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار و ب دا:
◀️◀️ جشنواره عمران سلامت کشور با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و مقام عالی وزارت و مجموعه دست اندرکاران وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و روسای دانشگاههای سراسر کشور در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد.

◀️◀️ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دکتر اخوان اکبری با حضور درغرفه نمایشگاه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مصاحبه با خبرنگار وب دا گفت: زیر ساخت های مهم عمرانی در حوزه سلامت کشور و استان اردبیل انجام پذیرفته است بطوریکه در استان اردبیل از سال ۹۲ از زمان آغاز به کار دولت یازدهم، ۵۲ هزار متر مربع زیر ساخت های بهداشتی درمانی احداث و راه اندازی شده است.

◀️◀️ وی به سایر اقدامات عمرانی در حال ساخت دانشگاه اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۵۷ هزار متر مربع در دولت یازدهم در حال ساخت می باشد و با تکمیل این پروژه های عمرانی اقدامات بسیار مبارکی در حوزه سلامت استان اردبیل اتفاق خواهد افتاد که در قیاس با سنوات گذشته و دولت های قبل بی نظیر وبی سابقه بوده است.

◀️◀️ گفتنی است در این جشنواره، ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تندیس جشنواره عمران سلامت را از مقام عالی وزارت بهداشت دریافت نمودند و مقام عالی وزارت از زحمات مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تحقق اهداف عمرانی و زیرساخت های حوزه سلامت استان در حین بازدید از غرفه نمایشگاه اردبیل قدر دانی به عمل آوردند.

آخرین ویرایش۲۱ تیر ۱۳۹۶