بازدید مشترک ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و مدیر کل مسکن و شهرسازی و هئیت همراه از روند پیشرفت بیمارستان پارس اباد

۲۳ تیر ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۷ کد : ۱۶۱۹ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۷۱۹
دکتر قدرت اخوان اکبری ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که مدیر کل مسکن و شهرسازی و هیئت همراه وی را در بازدید بیمارستان پارس اباد همراهی می کردند در مصاحبه با خبرنگار وب دا گفت: روند پیشرفت فیزیکی پروژه ۱۵۸ تختخوابی بیمارستان پارس آباد روند قابل قبولی است اما نیاز است با افزایش اکیپ های فنی مهندسی نسبت به تسریع و تکمیل این پروژه اقدام عاجل صورت پذیرد.
بازدید مشترک ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و مدیر کل مسکن و شهرسازی و هئیت همراه از روند پیشرفت بیمارستان پارس اباد

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وب دا:

◀️ دکتر قدرت اخوان اکبری ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل که مدیر کل مسکن و شهرسازی و هیئت همراه وی را در بازدید بیمارستان پارس اباد همراهی می کردند در مصاحبه با خبرنگار وب دا گفت: روند پیشرفت فیزیکی پروژه ۱۵۸ تختخوابی بیمارستان پارس آباد روند قابل قبولی است اما نیاز است با افزایش اکیپ های فنی مهندسی نسبت به تسریع و تکمیل این پروژه اقدام عاجل صورت پذیرد.

◀️ رئیس دانشگاه علوم در حاشیه بازدید از قسمتهای مختلف بیمارستان افزود: با سرعت گرفتن مراحل تکمیل بیمارستان و تحویل آن براساس زمان بندی و صورت جلسه فی مابین توسط مسکن و شهرسازی، دانشگاه نسبت به تجهیز و نصب دستگاههای قسمتهای چهارگانه بیمارستان اقدام خواهد کرد و امکان اماده سازی در صورت تحویل به موقع برای دانشگاه فراهم و امسال میتوان به بهره برداری آن امیدوار شد.

◀️ در حاشیه بازدید از بیمارستان پارس اباد ریاست دانشگاه و هیئت همراه از کلینیک تخصصی و مرکز شیمی درمانی و غربالگری سرطان احداث شده در محوطه بیمارستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان تکمیل این پرژه ها قرار گرفتند.

◀️ ریاست دانشگاه افزود: کلینیک تخصصی شهرستان پارس آباد با زیر بناء ۱۸۵۰ متر مربع با اعتبار بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و مرکز شیمی درمانی و غربالگری سرطان در ۸۲۵ متر مربع با اعتبار بالع بر ۲۰ میلیارد ریال تکمیل و در اختیار مردم شریف شهرستان پارس اباد قرار خواهد گرفت.

◀️ گفتنی است در ادامه بازدیدها از مرکز جامع سلامت روستائی اجیرلو که در مرحله نهائی و راه اندازی می باشد بازدید بعمل آمد این مرکز در مساحت ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان تکمیل و در مرحله بهره برداری قرار دارد.

 

آخرین ویرایش۲۳ تیر ۱۳۹۶