وزیر بهداشت در سفر شهرستان خلخال طرح تحول سلامت به دستور رئیس جمهور ادامه خواهد یافت

۰۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۳ کد : ۱۶۸۵ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۸۱۰
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح تحول سلامت به دستور رئیس جمهور ادامه خواهد یافت و رئیس مجلس شورای اسلامی نیز بر این مهم تاکید دارد.
وزیر بهداشت در سفر شهرستان خلخال طرح تحول سلامت به دستور رئیس جمهور ادامه خواهد یافت

به گزارش خبرنگار وبدا:، دکتر حسن قاضی‌زاده، در سفر به شهرستان خلخال، اظهار کرد: طرح تحول سلامت به دستور رئیس جمهور ادامه خواهد یافت و رئیس مجلس نیز بر این مهم تاکید دارند.

وزیر بهداشت گفت: مهمتر از آنچه که بنده اظهار کنم دولت بر این اصل تاکید دارد و برای تحقق این موضوع حمایت کافی مجلس و دولت نیاز است تا این حرکتی که شروع شده رضایت‌مندی مردم را به دنبال داشته باشد.

وزیر بهداشت اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌ها قطعاً ادامه خواهد داشت و در این مدت کوتاه بیش از ۶ هزار مرکز بهداشتی ساخته و تحویل شده و ۱۸ هزار خانه بهداشت نوسازی، بازسازی و تجهیز شدند و ۲۴ هزار تخت بیمارستانی نیز در اختیار مردم قرار گرفته است.

دکتر قاضی‌زاده ادامه داد: قطعاً در دوره جدید با سرعت و تجربیاتی که کسب شده در این مسیر خدمت به مردم را ادامه خواهیم داد و در دولت جدید بیش از خدمات دولت یازدهم خدمات ارائه خواهد شد.

وزیر بهداشت تصریح کرد: در عین حال اگر منابع اجازه دهد اقدامات زیادی در این استان انجام خواهد شد، حمایت از بیماران خاص و مطالبه از دستگاه‌هایی که درخدمت جامعه سلامت و پروژه ملی هستند و بررسی علل وقوع آسیب‌های اجتماعی نیز در معرض توجه قرار خواهد گرفت.

وی گفت: امروز در شهرستان کوثر بیمارستان ۳۲ تختخوابی افتتاح و در خلخال یک مرکز پلی کلینیک تخصصی در دست ساخت را بازدید کردیم و در بیمارستان امام خمینی (ره) نیز یک بلوک زایمانی مجهر را که به همت همکاران شبکه خلخال تجهیز شده است، بازدید و مورد بهره برداری قرار دادیم.

آخرین ویرایش۰۹ مرداد ۱۳۹۶