با امضای ریاست دانشگاه؛

آئین نامه‌های بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد به واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ابلاغ شد

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۸ کد : ۱۷۲۳۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۱
با امضای دکتر شهرام حبیب‌زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، آئین نامه‌های بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت، به منظور اجرا و اطلاع‌رسانی مناسب جهت حضور قدرتمند در این جشنواره معنوی، به واحدهای تابعه دانشگاه ابلاغ شد.
آئین نامه‌های بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد به واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ابلاغ شد

به گزارش مفدا اردبیل، ثبت نام بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از یکم مهرماه سالجاری آغاز شده و تا سی‌ام مهرماه ادامه دارد.

با توجه به این موضوع، آئین نامه‌های بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد به منظور اطلاع‌رسانی مناسب و مؤثر جهت حضور فعال تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان در این جشنواره، توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مدیران واحدهای تابعه دانشگاه ابلاغ شد.

در بخشی از این نامه آمده است؛ امیدوارم با حسن تدبیر مدیران واحدهای تابعه دانشگاه، شاهد حضور و ارتقاء جایگاه ارزشمند دانشگاه در سال قبل (رتبه سوم کشوری) در این جشنواره معنوی باشیم.

آئین نامه‌های بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد:

۱ - جشنواره در شش بخش آوایی، معارفی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری و مجموعا ۵۵ رشته برگزار خواهد شد. لذا امکان حضور و مشارکت برای اکثر افراد با هر سلیقه و علاقه‌مندی وجود دارد.

۲ - تمامی اساتید و کارکنان (اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی) و دانشجویان مجوز ثبت نام در جشنواره را دارند و در این راستا نقش اساتید دانشگاه، برجسته‌تر و الهام‌بخش تر می‌باشد.

۳ - ثبت نام در سامانه جشنواره به نشانی https://quran.behdasht.gov.ir/login تا تاریخ ۱۴۰۰/۷/۳۰ انجام خواهد شد و احتمال تمدید ۱۵ روزه نیز وجود دارد.

۴ - جزئیات، مراحل و منابع آزمون در هر یک از بخش‌ها و رشته‌های جشنواره در آئین‌نامه اجرایی مربوطه مشتمل بر ۱۹ برگ است. آئین نامه داوری نیز قابل دانلود می‌باشد.

۵ - مسئولیت اجرای هر چه بهتر این جشنواره، بر عهده مدیران واحدهای تابعه دانشگاه بوده و در مرحله بعدی مسئولان و رابطین قرآنی واحدها متولی اجرای آن می‌باشند؛ در صورت امکان مشوق‌های مالی مناسب برای رابطین قرآنی و برگزیدگان در هر واحد پیش‌بینی شود.

۵ - لازم به ذکر است که واحد قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی به شماره تماس  ۰۴۵۳۳۵۲۱۰۹۸، آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات احتمالی ثبت‌نام کنندگان است.