پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بمناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۱ کد : ۱۸۴۷۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۳۷

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرخنده میلاد باسعادت اسوه نیکی و قله رفیع فضیلت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و مادر را به همه زنان و مادران عزیز و دلباختگان کوثر بی بدیل تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
 
روز زن بهانه‌ای است برای تقدیر و تشکر از فرشتگان نجات‌بخشی که شجاعانه در مدت دو سال گذشته در صحنه مبارزه با بیماری کرونا جنگیده‌اند و بدون خستگی و ملال، غبار غم و آزردگی را از تن بیماران و رنج دیدگان زدوده‌اند. عزیزان جان برکفی که بغض در گلو و خنده بر لب، سرچشمه محبت و پاکی اند و با قلبی آکنده از عشق و معرفت صبورانه براساس رسالت و تعهد خویش، تنها به نجات جان مردم می‌اندیشند و در عین حال می‌کوشند محیطی سرشار از سلامتی و آسایش و امنیت برای همسر و فرزندان خود فراهم آورند.

اینجانب ضمن  تبریک وتهنیت این میلاد پرخیر و برکت، از خداوند منّان توفیق روزافزون برای تمامی مادران و همکاران تلاشگرم در عرصه سلامت استان را خواستارم. باشد که خالق هستی بخش در سایه لطف بی‌کران خود و به برکت وجود بانوی دو عالم و محبوبه یزدان، نعمت وجود شما یاران همدوش، همراه و همسنگران ساعی را مستدام وهمواره درسایه سارحضرت حق پایدار و شادکام باشید.

دکتر علی محمدیان
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل


( ۱ )