تدوین شیوه‌نامه برگزاری "جشن‌های فارغ‌التحصیلی" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

۲۹ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۲ کد : ۲۱۹۰۴ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۸۳
تدوین شیوه‌نامه برگزاری "جشن‌های فارغ‌التحصیلی" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

دکتر مهدی رهبر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه، از تدوین و ابلاغ شیوه‌نامه برگزاری "جشن‌های فارغ‌التحصیلی" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ظهر امروز پنجشنبه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر علی محمدیان، رئیس دانشگاه و سایر اعضای جلسه برگزار شد.

دکتر مهدی رهبر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این جلسه گفت: بعد از برگزاری جلسات و بررسی‌های مختلف، شیوه‌نامه برگزاری "جشن‌های فارغ‌التحصیلی" در دانشگاه تدوین و آماده شده است.

وی در خصوص جانمایی المان شهید گمنام در دانشگاه اظهارداشت: با حضور مسئولان استانی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، محل احداث المان شهید گمنام تعیین و مقرر شد تا روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) آماده و برای دفن پیکر مطهر شهید گمنام آماده شود.

دکتر رهبر با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی خانواده سواد رسانه گفت: برگزاری این دوره‌ها برای اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده‌های آنها پیش‌بینی شده و در مرحله اول با حضور دکتر شاهین فرهنگ، این دوره‌ها برای اساتید، فعالان فرهنگی و دانشجویان خوابگاهی برگزار شد.