نشست مشترک رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با نماینده مجلس و مسئولین شهرستان گرمی

۱۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۶:۲۶ کد : ۲۳۶۱۱ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۳۱۲
نشست مشترک رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با نماینده مجلس و مسئولین شهرستان گرمی برگزار شد.
نشست مشترک رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با نماینده مجلس و مسئولین شهرستان گرمی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل،

در دومین روز دهه مبارک فجر و همزمان با سفر مسئولین دانشگاه به شهرستان گرمی، نشست مشترک رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس و مسئولین شهرستان برگزار شد.

در این جلسه دکتر علی محمدیان، رئیس دانشگاه ضمن تشریح اقدامات بهداشتی و درمانی دانشگاه و چالش‌های فراروی این حوزه ها اظهارداشت: وضعیت بهداشتی و درمانی استان متأثر از کمبود فضای فیزیکی، کمبود نیروی انسانی و کمبود منابع مالی مورد نیاز است که در این خصوص باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی افزود: رفع مسائل مهم و زیرساختی شهرستان گرمی در حوزه بهداشت و درمان با همکاری و تعامل مسئولین شهرستان و دانشگاه امکان‌پذیر است که از آن جمله می توان به بهبود وضعیت، رفع چالش ها، تامین و جذب هیئت علمی دانشکده پرستاری، ایجاد و ساخت خوابگاه دانشجویی با همکاری خیرین و مسئولین شهرستان و گسترش و توسعه بیمارستان و رفع کمبود تخت های بیمارستانی اشاره کرد.

دکتر محمدیان بیان داشت: در راستای گسترش و توسعه بیمارستان و رفع کمبود تخت های بیمارستانی، کلنگ توسعه اورژانس و بخش LDR بیمارستان ولایت گرمی امروز به زمین زده شد.

وی بر رفع نیازمندی‌ها و مشکلات موجود در ارائه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی در شهرستان تاکید و خواستار همکاری و مساعدت خیرین و نماینده مردم در مجلس و مسئولین شهرستان شد.