نائب رئیس مجلس شورای اسلامی: توجه به توصیه های مقام معظم رهبری، اتحاد و وحدت و دوری از تفرقه، به حل بسیاری از مشکلات کمک خواهد کرد.

۲۷ آذر ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۸ کد : ۲۵۳۳ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۹۴۱
دکتر مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در برنامه روز دانشجو که در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد به آیه شریف فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه اشاره کرد و گفت: ما باید تمامی حرفها را بشنویم وبهترین قول را بپذیریم و در این خصوص افزود طبق توصیه های مقام‌معظم رهبری در دانشگاهها کرسی های آزاد اندیشی برگزار شود.
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی: توجه به توصیه های مقام معظم رهبری، اتحاد و وحدت و دوری از تفرقه، به حل بسیاری از مشکلات کمک خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی خبرنگار وب دا:

دکتر مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی

در برنامه روز دانشجو که در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد به آیه شریف فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه اشاره کرد و گفت: ما باید تمامی حرفها را بشنویم وبهترین قول را بپذیریم و در این خصوص افزود طبق توصیه های مقام‌معظم رهبری در دانشگاهها کرسی های آزاد اندیشی برگزار شود.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه وضعیت کنونی کشور توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری و دوری از تفرقه واتحاد و وحدت است که می‌تواند به حل بسیاری از موضوعات در کشور کمک کند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وصیت‌نامه حضرت علی (ع) در خصوص وحدت، تصریح کرد: نمی‌شود مشکلات جامعه و کشور را پنهان کرد و از دید مردم دور نگه داشت بلکه باید با آنها رو به رو شد و در حل آنها کوشش کرد.

پزشکیان افزود: ما برای اصلاح جامعه باید از خودمان شروع کنیم هر کسی در هرجایی وهر موقعیتی خودش را اصلاح کند وبا صداقت خدمت کند ما باید خودمان را برای فردا آماده کنیم فردایی که شایسته و برازنده میهن اسلامی ما باشد.

وی افزود: نباید با هر اظهار نظری در کشور دعوا و تقابل راه بیفتد و متاسفانه باید گفت جریان‌های سیاسی و فکری در سطح جامعه و کشور ما تحمل شنیدن عقاید یکدیگر را ندارند.

دکتر قدرت اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این مراسم، رسیدگی به مطالبات دانشجویان را از اولویتهای نظام عنوان کرد و گفت: آینده سازان کشور همین دانشجویان هستند و رسیدگی مطلوب و شایسته به خواسته های منطقی این قشر فرهیخته و رفع مشکلات آنها بویژه در بخش اشتغال و ازدواج و مسکن میتواند دانشجویان را در ادامه توسعه و سازندگی کشور کوشاتر و یاری دهد.