برگزاری جلسه توانمندسازی هیات های اجرایی جذب دانشگاه های علوم پزشکی شمالغرب کشور در سرعین

۲۹ مهر ۱۴۰۲ | ۰۷:۲۹ کد : ۲۸۰۹۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۴۴
با حضور دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی شمال‌غرب کشور، جلسه توانمندسازی هیات های اجرایی جذب به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در شهر سرعین برگزار شد
برگزاری جلسه توانمندسازی هیات های اجرایی جذب دانشگاه های علوم پزشکی شمالغرب کشور در سرعین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، جلسه توانمندسازی هیات های اجرایی جذب دانشگاه های علوم پزشکی شمالغرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در شهر سرعین برگزار شد.

در این جلسه اعضای هیئت جذب دانشگاه های علوم پزشکی اردبیل، گیلان، زنجان، تبریز، ارومیه، خوی، سراب، مراغه و خلخال شرکت کرده بودند در خصوص مسائل و موضوعات و چالش های جذب هیئت علمی در دانشگاه ها بحث و تبادل نظر شد.

دکتر آشتیانی، رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: هدف از برگزاری این نشست ها که به صورت دوره ای در سراسر کشور برگزار می شود، این است که بتوانیم مشکلات موجود در این حوزه را در دانشگاه ها مورد بررسی قرار دهیم.

وی اظهارداشت: طبق نظر سنجی به دنبال این هستیم تا جلسات روند جذب در دانشگاه ها خیلی کیفی تر شود تا بتوانیم افرادی را به عنوان هیئت علمی در دانشگاه ها جذب کنیم که علاوه بر تخصص کافی افراد مومن و متعهد هم باشند.

دکتر آشتیانی ادامه داد: یکی از موارد مهم که در این جلسه بر آن تاکید شد تشکیل کارگروه صلاحیت و تحقیق و نظر دهی است که لازم است این کارگروه در همه دانشگاه ها تشکیل شود.


لینک دانلود فایل
آخرین ویرایش۲۹ مهر ۱۴۰۲