کسب ۴۵ رتبه برتر کشوری در بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت توسط دانشگاهیان علوم پزشکی اردبیل

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۴۲ کد : ۳۲۱۲۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۱
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، ۴۵ رتبه برتر کشوری کسب کردند
کسب ۴۵ رتبه برتر کشوری در بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت توسط دانشگاهیان علوم پزشکی اردبیل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، دکتر مهدی رهبر با اعلام این خبر اظهار کرد: با پایان رقابت‌های بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، اسامی برگزیدگان تمامی بخش‌های این جشنواره اعلام شد.

وی افزود: با تلاش رابطین و فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، تعداد ۶۳۴۸ نفر از دانشگاهیان در بیست و هشتمین دوره این جشنواره ثبت‌نام کردند که همانند سال‌های گذشته رتبه اول کمی این جشنواره را از لحاظ آمار ثبت‌نامی کسب کردیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به نتایج این جشنواره، تصریح کرد: دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل موفق به کسب ۴۵ رتبه برتر کشوری در این جشنواره شدند.

دکتر رهبر خاطرنشان کرد: دانشگاهیان علوم پزشکی اردبیل در بخش آوایی ۱۳ رتبه، در بخش معارفی ۱۸ رتبه، در بخش هنری ۸ رتبه، در بخش فناوری و تولیدات رسانه‌ای ۳ رتبه، در بخش ادبی ۲ رتبه و در بخش پژوهشی ۱ رتبه برتر کشوری کسب کردند.

وی بیان کرد: جا دارد از زحمات تمامی فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در راستای حضور و تشویق دانشگاهیان برای شرکت در این جشنواره معنوی قدردانی کنم.

آخرین ویرایش۲۲ خرداد ۱۴۰۳