مراسم گرامیداشت روز معلم با تجلیل و تکریم از اساتید برجسته و نمونه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، برگزار شد.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۸ کد : ۳۶۱۸ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۱۳۲۵
با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار آقای نواداد و ریاست دانشگاه علوم پزشکی و جمع کثیری از اساتید به همراه خانواده هایشان، آیین گرامیداشت مقام شامخ معلم و استاد شب پنج شنبه درسالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت روز معلم با تجلیل و تکریم از اساتید برجسته و نمونه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خبرنگار وب دا:

باحضور معاون سیاسی امنیتی استاندار آقای نواداد و ریاست دانشگاه علوم پزشکی و جمع کثیری از اساتید به همراه خانواده هایشان، آیین گرامیداشت مقام شامخ معلم و استاد شب پنج شنبه در سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای مراسم دکتر اخوان اکبری ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن خیر مقدم به حضار و گرامیداشت یاد و خاطره استاد حوزه و دانشگاه آیت ا...شهید مرتضی مطهری به جایگاه علم و معلمی و استادی اشاره کرد و گفت: مقام ارزشمند علم و استادی از منظر اسلام و ائمه اطهار چنان رفیع و بلند است که امیرالمومنین امیربیان حضرت علی (ع) در سخن گهربار و آموزنده خود فرموده (من علمنی حرفا فقد سیرنی عبدا) هرکس یک کلمه به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است و این دیدگاه از امام معصوم خود بیانگر حقایق و ارزش علم و معلمی و استادی است که جامعه ما نیاز به اساتیدی دارد که بتواند انسان ساز و جامعه ساز باشد.

گفتنی است در ادامه برنامه حجت الاسلام واحدی زاده مسول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه به ابعاد علم و تعلیم و تربیت در اسلام پرداخت، و در پایان مراسم به اساتید نمونه دانشگاه لوح تقدیر اهدا شد.