خوابگاه دانشجویی نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۶ کد : ۳۶۲۳ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۶۶۹
دکتر قدرت اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با تبریک هفته خوابگاه گفت: ۲۰ الی ۲۶ اردیبهشت هفته خوابگاه نامگذاری شده و هر سال شعاری در این هفته اعلام می‌شود و پیرامون آن در روز شمار ایام هفته ویژه برنامه‌هایی از طرف معاونت دانشجویی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.
خوابگاه دانشجویی نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی

‌ به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وب دا:

دکتر قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با تبریک هفته خوابگاه گفت: ۲۰ الی ۲۶ اردیبهشت هفته خوابگاه نامگذاری شده و هر سال شعاری در این هفته اعلام می‌شود و پیرامون آن در روز شمار ایام هفته ویژه برنامه‌هایی از طرف معاونت دانشجویی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: شعار امسال این هفته، «خوابگاه دانشجویی، نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی» عنوان شده است.

وی بیان کرد :۳۳۹۸ دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مقاطع مختلف تحصیلی در حال تحصیل هستند که از آن تعداد ،۱۲۶۰ نفر در ۱۰ خوابگاه دانشجویی دانشگاه در شهرهای اردبیل، گرمی، مشکین شهر و خلخال ساکن هستند.

دکتر اخوان اکبری اظهار داشت: به جز ۲ خوابگاه استیجاری دانشجویی بقیه خوابگاه درمالکیت دانشگاه هست.

دکتر قدرت اخوان اکبری بیان داشت: وزارت بهداشت مجموعه گسترده‌ای است که با تلاش مجموعه عوامل آن در نقاط مختلف کشور در مراکز درمانی و بهداشتی در خدمت مردم شریف ایران است و به تنهایی ۲۵ درصد تأمین سلامت مردم را عهده دار است و می‌طلبد که در بحث خوابگاه‌های دانشجویی به رغم کمک دولت در توسعه آن، خیرین بزرگوار وارد موضوع شده با احداث خوابگاه‌های دانشجویی وزارت بهداشت را یاری نمایند.

 


( ۲ )