نتایج دوازدهمین المپیاد ورزشی پسران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۵ کد : ۳۶۷ اخبار اصلی اخبار
تعداد بازدید:۱۳۹۷
نتایج دوازدهمین المپیاد ورزشی پسران دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وب دا:

یونس پرواسی مسئول تربیت بدنی دانشگاه گفت: دانشجویان پسر علوم پزشکی اردبیل یه جمع مدال آوران دوازدهمین المپیاد ورزشی پسران دست یافتند. وی ضمن تقدیر و تشکر از میز بانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنوان کرد المپیاد ورزشی یکی از مهمترین رویدادهای وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور است که در دوبخش خواهران و برادران بر گزار میگردد.

پرواسی افزود: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با ۱۲ ورزشکار در رشته های کشتی، کاراته، تکواندو، دو ومیدانی، شناوتنیس روی میز به رقابت با سایر دانشگاهها پرداختند که در پایان با کسب یک مدال با ارزش طلا توسط میثم شریفی دانشجوی رشته بهداشت حرفه ای در دوومیدانی ماده ۱۱۰ متربا مانع و نیز کسب مدال نقره در سنگین وزن کشتی توسط آقای صادق نیکبخت دانشجوی پرستاری موجب نشاط و شادی کاروان ورزشی دانشگاه شدند دیگر عناوین بدست امده توسط ورزشکاران به شرح ذیل میباشد.

در دو ومیدانی مواد ۵۰۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر آقای توحید غفاری دانشجوی علوم آزمایشگاهی به ترتیب موفق به مقام پنجمی و ششمی شدند و نیز در تنیس روی میز انفرادی آقای بهرنگ ایزدی دانشجوی پزشکی به مقام هفتم دست یافت.

وی عنوان کرد اگر شرایط مکانی و داوری عادلانه برگزار میگردید اردبیل در کشتی وزن ۶۱ کیلو و وزن ۵۶ کیلو گرم کاراته میتوانستند صاحب مدال شوند


( ۱ )