پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بمناسبت هفته وحدت

۲۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۰ کد : ۵۱۱۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۲۴۲
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بمناسبت هفته وحدت

دکتر قدرت اخوان اکبری طی پیامی سالروز میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) و فرارسیدن هفته وحدت را تبریک گفت.

در متن پیام اینچنین آمده است.

براستی هفته وحدت تجلی اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان و نمایش همدلی و یکدلی آنان در جای جای این کره خاکی است و با تأسی از آیه شریفه " وَاعْتَصِمُوا بحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا " ما نیز بر این باوریم تنها رمز موفقیت و پیروزی مسلمانان جهان چنگ زدن به این ریسمان الهی است.

یقین دارم در این برهه از زمان که تمامی استکبار بر علیه اسلامیت ایران شمشیر از نیام کشیده‌اند و بجز نابودی این مرز و بوم قصد و نیتی ندارند، همدلی و وفاق میان تمامی مسئولان کشور و مردم و اهل تشیع و تسنن می‌تواند به عنوان قدرتی بی نظیر در مقابل این همه هجمه استکبار و بیداد بوده ودر تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار موثرباشد.

لذا اینجانب میلاد با سعادت پیامبر اعظم، حضرت محمد (ص) رسول صلح و بیداری و آغاز هفته وحدت و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری را به تمامی مسلمانان بویژه اهل تشیع و تسنن استان اردبیل که با همدلی و همراهی خود در راستای تقویت وحدت اسلامی نقش آفرینی می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای امت اسلام سربلندی و تعالی مسئلت می‌نمایم.

دکتر قدرت اخوان اکبری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل


( ۱ )