اخبار اصلی - آرشیو

آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و رییس مجمع خیرین سلامت استان/ خیرین و مردم  با عواطف و احساسات بزرگ خود با ورود  دربخش  سلامت استان در کمتر کردن آلام دردمندان سهیم باشند.

آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و رییس مجمع خیرین سلامت استان/ خیرین و مردم  با عواطف و احساسات بزرگ خود با ورود  دربخش  سلامت استان در کمتر کردن آلام دردمندان سهیم باشند. گالری

آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اردبیل  در نشست دیروز خود با معاون امور استانهای دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور و اعضای مجمع خیرین سلامت استان با تقدیراز اقدامات ارزشمند خیرین سلامت در کمک به توسعه بهداشت و درمان استان گفت: تصدی گری دولت به تنهایی مفید فایده نیست و  مخصوصا در بخش سلامت لازم است خیرین و مردم  با عواطف و احساسات بزرگ خود ضمن ورود به این بخش در کمتر کردن آلام دردمندان سهیم باشند.

ادامه مطلب
حضور نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه اردبیل در مرکز سلامت جامعه خیرین سلامت شهرک سینا اردبیل

حضور نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه اردبیل در مرکز سلامت جامعه خیرین سلامت شهرک سینا اردبیل گالری

آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اردبیل امروز در بازدید از مرکز سلامت جامعه خیرین سلامت شهرک سینا اردبیل با تقدیر از جامعه خیرین سلامت استان اظهار داشت: جامعه خیرین استان تاکنون مبلغ یکصد میلیارد تومان در حوزه سلامت استان هزینه کرده اند و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل را در این امر الهی یاری نموده اند.

ادامه مطلب
نشست هماهنگی رییس دانشگاه  علوم پزشکی اردبیل با پزشکان مرکزآموزشی درمانی فاطمی

نشست هماهنگی رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با پزشکان مرکزآموزشی درمانی فاطمی گالری

رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و اعضای هیات رییسه دانشگاه، ۲۱ مرداد جهت بررسی مشکلات و مسایل درمانی در نشستی با اعضای هیات علمی و پزشکان بیمارستان فاطمی ضمن استماع دیدگاههای رییس مرکز ،پزشکان و اعضای هیات علمی آن بیمارستان به بحث و بررسی مسایل مطروحه پرداخته ،جهت بهبود وضعیت موجود و ارایه خدمات درمانی مناسب ورفع مشکلات پزشکان دستورات لازم را صادر کرد.

ادامه مطلب
تهدیدسلامتی مردم خط قرمز دانشگاه علوم پزشکی اردبیل/۱۰ تن شهد عسل تقلبی شناسایی وتوقیف شد

تهدیدسلامتی مردم خط قرمز دانشگاه علوم پزشکی اردبیل/۱۰ تن شهد عسل تقلبی شناسایی وتوقیف شد

با همکاری کارشناسان معاونت غذا و دارو، مرکز بهداشت شهرستان اردبیل و اداره کل بازرسی استان کارگاه غیر مجاز تولید شهد عسل تقلبی در شهرستان اردبیل شناسایی و با حکم دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل کلیه محصولات تقلبی و مواد اولیه و تجهیزات تولید و بسته بندی شهد تقلبی ضبط و کارگاه تعطیل و پلمب گردید.

ادامه مطلب
بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه در حال تکمیل بیمارستان شهدای پارس آباد مغان

بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه در حال تکمیل بیمارستان شهدای پارس آباد مغان

وزیر راه و شهرسازی که به منظور بازدید از پروژه‌های، بیمارستانی، جاده‌ای، ریلی، عمرانی و بازآفرینی استان اردبیل و بررسی جزئیات طرح‌های مذکور به اردبیل سفر کرده امروز در راس هیاتی در فرودگاه شهرستان پارس آباد مورد استقبال استاندار، مسولین شهرستان و دکتر اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل قرار گرفته سپس از بیمارستان در حال تکمیل شهدای پارس اباد بازدید نمود.

ادامه مطلب
استقبال رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از وزیر راه و شهرسازی در پارس اباد مغان

استقبال رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از وزیر راه و شهرسازی در پارس اباد مغان

وزیر راه و شهرسازی که به منظور بازدید از پروژه‌های،جاده‌ای، ریلی، عمرانی و بازآفرینی استان اردبیل و بررسی جزئیات طرح‌های مذکور به اردبیل سفر کرده امروز در راس هیاتی در شهرستان پارس اباد مورد استقبال دکتر اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل قرار گرفت.

ادامه مطلب
دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با خبرنگاران خبرگزاری ایرنا

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با خبرنگاران خبرگزاری ایرنا گالری

دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل امروز مصادف با روز خبرنگار جهت تبریک این روز به زحمتکشان عرصه اطلاع رسانی با حضوردرساختمان خبرگزاری ایرنا اردبیل این روز مبارک رابه فال نیک گرفته وضمن تبریک وتهنیت به بیان مسائل مهم بهداشتی درمانی استان پرداخت وگفت: رسالت عظیمی بر دوش اصحاب قلم و خبرنگاران در جهت شفاف سازی فعالیت های دولت و انتقال آن به سمع و نظر مردم وآحاد جامعه وجود دارد.

ادامه مطلب
حضور دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت در جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

حضور دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت در جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گالری

دکتراخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل درابتدای جلسه ضمن خیرمقدم گویی به معاون بهداشتی وزارت بهداشت وهییت همراه باابرازامیدواری افزود:حضوردکتررییسی وهییت همراه دراستان اردبیل فرصت مغتنمی است که با حمایتهای همه جانبه وزارتی دانشگاه درجهت ارتقای هرچه مطلوبتر شاخص های بهداشتی گامهای موثری بردارد.

ادامه مطلب
معاون بهداشتی وزارت بهداشت/در شاخص وضعیت سلامت دندان در کشور وضعیت مطلوبی نداریم

معاون بهداشتی وزارت بهداشت/در شاخص وضعیت سلامت دندان در کشور وضعیت مطلوبی نداریم گالری

دکتر رئیسی معاون بهداشتی وزارت متبوع در دومین روز از سفر کاری خوددرمعیت هییت همراه به اردبیل در بازدید از شبکه بهداشت درمان شهرستان نمین ضمن بررسی مسائل و مشکلات مربوط به آن شبکه در مراسمی که با حضور جمعی از دانش آموزان مدرسه ترتیب یافته بود به بررسی وضعیت بهداشت دهان و دندان پرداخت و گفت‌: علی رغم اجرای طرح تحول سلامت و کاهش پرداختی از جیب مردم در مراکز درمانی دولتی به کمتر از ۱۰ درصد متاسفانه در خصوص پرداختی مردم از جیب مردم در بخش دندانپزشکی اقدام مثبتی صورت نگرفته است و هنوز هم تعرفه‌های بالایی در این زمینه وجود دارد و مردم مجبور هستند بیش از ۴۴ درصد هزینه‌ها را از جیب خودشان پرداخت کنند که ۲۲ درصد آن نیز مربوط به ترمیم دندان است که رقم بالایی است و مردم به خاطر همین نرخ بالا در موعد مقرر جهت درمان پوسیدگی دندان به دندان پزشکان مراجعه نمی‌کند و این باعث می شود که پوسیدگی دندان در بین مردم آمار بالایی داشته باشد.

ادامه مطلب