اخبار اصلی - آرشیو

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دربازدیدازغرفه ثبت نام صدور کارت اهدای عضو /هر بیمار مرگ مغزی می‌تواند با اهدای اعضای خود جان ۸ انسان دیگر را نجات دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دربازدیدازغرفه ثبت نام صدور کارت اهدای عضو /هر بیمار مرگ مغزی می‌تواند با اهدای اعضای خود جان ۸ انسان دیگر را نجات دهد. گالری

دکتر قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در عاشورای حسینی ضمن تسلیت شهادت امام حسین ع ویاران باوفایش در بازدید از غرفه ثبت نام عضویت کارت اهدای عضودانشگاه ،اهدای عضو بیماران مرگ مغزی را نشات گرفته از فرهنگ ایثار مکتب انسان ساز تشیع دانست

ادامه مطلب
پیام تعزیت و تسلیت دکتراخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام تعزیت و تسلیت دکتراخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی

دکتر قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با صدور پیامی سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش را به تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان و محبان اهل بیت عصمت و طهارت و خانواده های ایثارگران وعموم همکاران دانشگاه تسلیت وتعزیت گفت.

ادامه مطلب
سفر استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به استانبول ترکیه جهت بررسی همکاریهای مشترک علمی و گردشگری

سفر استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به استانبول ترکیه جهت بررسی همکاریهای مشترک علمی و گردشگری گالری

دکتر اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و دکتر محمد رضا رضایی بنا معاون درمان دانشگاه و متخصص پوست به همراه هیاتی به ریاست مهندس اکبر بهنام جو استانداراردبیل جهت دیدار با استاندار استانبول و بازدید از طرح های اقتصادی، توریستی، مراکز ابدرمانی و گردشگری سلامت به استانبول ترکیه سفر و پس از استقبال سرکنسول جمهوری اسلامی ایران و آقای واصب شاهین استاندار استانبول، با شرکت در جلسه استانداری استانبول، در خصوص زمینه های همکاری موجود به ویژه در خصوص توسعه تجارت و گردشگری و آبدرمانی به بحث وتبادل نظر پرداختند.

ادامه مطلب
افتتاح و راه اندازی بخش ERCP دربیمارستان امام خمینی(ره)اردبیل

افتتاح و راه اندازی بخش ERCP دربیمارستان امام خمینی(ره)اردبیل گالری

مراسم افتتاح وبهره برداری از دستگاه ERCP با اعتبار بالغ بر دوازده میلیارد ریال در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره)اردبیل با حضور آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ورییس دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت.

ادامه مطلب
قدردانی  رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از قهرمان ورزشی پیکارهای وزنه برداری آسیا

قدردانی  رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از قهرمان ورزشی پیکارهای وزنه برداری آسیا گالری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاون توسعه و منابع دانشگاه امروز با حضور در منزل سعید علی حسینی نایب قهرمان وزنه برداری بازی های آسیا در جاکارتای اندونزی ضمن تجلیل از وی گفت :وظیفه است تا مسئولین و دست اندرکاران از افتخار آفرینان ملی که موجبات خوشحالی و فخر و مباهات ملت بزرگ ایران را درجهان فراهم میاورند قدردانی و تشکرنمایند.

ادامه مطلب
برگزاری جشن عید غدیر در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

برگزاری جشن عید غدیر در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گالری

در آستانه عید سعید غدیر خم و دهه ولایت و امامت مراسم جشن با شکوهی امروز به همت پایگاه مقاومت بعث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و روابط عمومی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه دکتر اخوان اکبری و پرسنل و سادات برگزار شد.

ادامه مطلب
هزینه کرد ۲۴۰ میلیارد تومان در قالب طرح تحول سلامت در استان اردبیل

هزینه کرد ۲۴۰ میلیارد تومان در قالب طرح تحول سلامت در استان اردبیل

دکتر قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل درحاشیه بازدید از نمایشگاه اینفوگرافی که به مناسبت هفته دولت برگزارشده بود درگفتگوبا مجری غرفه رادیو نمایشگاه، به هزینه کرد ۲۴۰ میلیارد تومان در قالب طرح تحول سلامت در بیمارستانهای استان درپنج سال دولت تدبیر وامید در اردبیل اشاره کرد و گفت: طی چند سال اخیر که از اجرای طرح تحول سلامت میگذرد دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جهت توسعه خدمات بهداشتی درمانی در نقاط مختلف استان در قالب ۷بسته خدمتی مبلغ ۲۴۰ میلیارد تومان هزینه کرده است که در نهایت رضایتمندی ۹۱ درصدی مراجعین به مراکز درمانی را در پی داشته است.

ادامه مطلب
افتتاح و راه اندازی ۲ مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری در مشکین شهر با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال

افتتاح و راه اندازی ۲ مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری در مشکین شهر با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال گالری

همزمان با سومین روز هفته دولت ، دو پروژه بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، نماینده شهرستان مشکین شهر و جمعی از مسئولین شهری و استانی به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب